Kolekcja Re:scue dedykowana jest osobom, których włosy są przesuszone i łamliwe. W jej skład wchodzi szampon oraz odżywka do włosów.

Dzięki tym kosmetykom włosy suche i zniszczone są odpowiednio nawilżone, przestają się puszyć, rozdwajać i łamać. Kosmetyki dodają włosom blasku, jedwabistości oraz poprawiają ich ogólną kondycję.

Teraz już nie musisz martwić się o wygląd swojej fryzury. Nareszcie Twoje włosy będą odbudowane, zdrowe oraz odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Kolekcja Fortesse to unikalne połączenie najskuteczniejszych składników

Kolekcja Re:scue to najlepsze połączenie składników aktywnych

Szampon i odżywka Re:scue to rozwiązanie dla osób, których włosy potrzebują kompleksowego nawilżenia oraz odżywienia. Kosmetyki powstały po to, aby zapewnić najskuteczniejszą odbudowę suchym i zniszczonym pasmom.

Wyjątkowa formuła Super-Hydration™ sprawia, że włosy są odpowiednio wypielęgnowane. Dzięki produktom włosy stają się miękkie, lśniące i jedwabiście gładkie. Stosowanie szamponu i odżywki razem gwarantuje najlepsze rezultaty, pozwalając cieszyć się łatwymi do ułożenia oraz zdrowymi włosami.

Produkty marki Halier są przebadane dermatologicznie i wolne od SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate) i SCS (Sodium Coco Sulfate), czyli substancji, które mogą podrażniać.

Zadbaj o zdrowe i łatwe do ułożenia włosy z kolekcją Re:scue