Nieprawidłowa dieta oraz między innymi intensywne zabiegi fryzjerskie mogą prowadzić do degradacji i przesuszenia włosów. Ich struktura może także być naruszona pod wpływem dużej ilości promieniowania UV.

Włosy wolniej rosną i są bardziej podatne na wypadanie. To powoduje, że mężczyznom trudniej jest osiągnąć upragnioną fryzurę.

Włosy osłabione i zniszczone potrzebują profesjonalnej i kompleksowej pielęgnacji. Kolekcja Fortive intensywnie odbudowuje strukturę włosów i wzmacnia je od wewnątrz. Połączenie działania szamponu, odżywki i serum zapewnia najlepsze efekty.

Innowacyjna kolekcja Fortive to unikalne połączenie najskuteczniejszych składników

Innowacyjna kolekcja Fortive to unikalne połączenie najskuteczniejszych składników

Produkty kolekcji Fortive są bogate w substancje odżywcze, takie jak biotyna, keratyna oraz liczne oleje i ekstrakty roślinne. Składniki te nawilżają, wzmacniają kondycję włosów i sprawiają, że kosmyki są grubsze i pełniejsze. Olej arganowy oraz migdałowy wzmacniają włosy oraz odbudowują skórę głowy, zapobiegając ich wypadaniu. Składniki, takie jak witamina B3 czy biotyna, stymulują wzrost włosów i hamują ich wypadanie.

Każdy z produktów kolekcji wnosi swoje unikalne składniki, wzmacnia działanie innych produktów i sprawia, że efekt końcowy jest jeszcze bardziej imponujący. Dla optymalnych rezultatów zalecamy stosowanie szamponu, odżywki i serum jednocześnie.

Kolekcja Fortive podaruje Twoim włosom drugie życie